Paldies "CEMEX Iespēju fondam"

Jau otro gadu "CEMEX Iespēju fonds" atbalsta projektu "Blīdenes "Mācītājmājas" parka saglabāšana, atjaunošana un labiekārtošana".
Pateicoties šim fondam pagājušajā gadā tika iekopts zālājs pagalmā, sastādīts dzīvžogs, kā arī izveidota rožu dobe. Arī šogad darbs dzen darbu - tiek veidotas parka taciņas (to līdzināšanas darbos paldies jāsaka R.Rullim), sagādāta grants stāvlaukuma izveidei, veidots akmensdārzs ar rododendriem, hostām un citiem krāšņiem augiem, kas priecēs ikvienu draudzes locekli un viesi.
Jāpiebilst, ka arī saviem spēkiem un vairākiem atbalstītājiem, tiek atjaunota arī pati ēka.
Pie ēkas durvīm tapušas jaunas kāpnes, par ko paldies A.Strautmanim. Nomainīti ēkas logi, salabots tekošais jumts un pieliktas notekas. Mācītājs pats savām rokām atjaunojis virtuvītei griestus, izveidojis griestu apgaismojumu un ievilcis ūdensvadu. Arī lūgšanu telpai piemeklējis un uzstādījis griestu apgaismojumu.
Mācītājmājā izvietotas arī dažādas palīgierīces nelaimē nonākušajiem - invalīdu ratiņi, staiguļi, kruķi, speciālās gultas. No Norvēģijas nākušas drēbes trūkumcietējiem.
"Žēl, ka nemākam piesaistīt vīriešu darba rokas", atzīst projektu vadītāja Gunta Bula, "bet darām pašas, cik mūsu spēkos. Maziem solīšiem, bet mērķtiecīgi virzāmies uz priekšu, lai reiz šeit viss būtu sakopts."

Galerija: 
Kategorija: