MĀRIS DAVIDĀNS

 

Māris ir īsts blīdenieks - dzimis, audzis un skolojies šeit. Te pavadīti visi bērnības gadi, jaunība un arī darba gaitas uzsāktas tepat Blīdenē.
Māris ir strādājis gan par mērnieku, gan ilgus gadus par maizes cepēju. Taču nu jau 10 gadus strādā citu arodu - uzstāda visa veida žogus, sētas, pakāpienus, balustrādes un bruģi. Lielu pieredzi guvis strādājot firmā "Aldermanis", kur nostrādāti seši gadi, bet pēdējie četri gadi pavadīti uzstādot žogus Sanktpēterburgā.
Šo 10 gadu laikā uzkrāta liela pieredze un zināšanas, tādēļ šogad Māris uzsācis jaunu posmu savā karjerā - atvēris savu betona stabu un pakāpienu ražotni tepat Blīdenē. Kā arī, vēljoprojām piedāvā žogu un sētu uzstādīšanu.
Vaicājot Mārim, kādu viņš redz Blīdeni nākotnē, Māris atbild: "Ja jaunieši nepadosies grūtībām un centīsies darboties šeit pat uz vietas, tad arī Blīdene attīstīsies. Mēs atrodamies ļoti labā vietā - pašā Rīga - Liepāja šosejas malā. Nepieciešama tikai liela uzņēmība, gribasspēks un viss izdosies - Blīdene uzplauks."

Kontaktinformācija:
Māris Davidāns, z/s "Ziedoņi"
Tel.: 29492138
E-pasts: marisdavidans@inbox.lv
Mājaslapa: www.draugiem.lv/ziedoni

Kategorija: