LAURA McMERMOTT (NEIMANE)

Blīdenes pamatskolu absolvēju 1998 gadā. Vidusskolu pabeidzu Saldū .
Studēju Rīgas Tehniskajā Universitātē, paralēli arī visu laiku stŗādāju. Man bija fantastiska iespēja strādāt tādos uzņēmumos kā  A/s Aldaris finansistos, izdevniecībā  „Santa” mārketinga daļā un visbeidzot Artūra Medņa Personāla Atlases uzņēmumā, ar lieliskiem un zinošiem cilvēkiem.
Rīga ir mana pilsēta, lai arī  Latvijā laiku tur pavadīju vismazāko. Tur ir mani draugi, cilvēki, ar kuriem visus šos gadus joprojām uzturu kontaktu.
Tā kā darbs bija pilna slodze un arī studijas pilna laika, neilgi pirms Universitātes beigšanas nolēmu, ka pēc diplomdarba nokārtošanas braukšu atpūsties, vienalga kur – uz trim mēnešiem!
Tajā gadā (2005) Latvija iestājās ES, un visvienkāršāk bija aizbraukt uz Lielbritāniju. Man studiju biedrene strādāja personāla atlases firmā Anglijā, piedāvāja darbu Next kompānijā un pa ceļam izpalīdzēt un „pieskatīt” ap 40 tatiešus, kuri brauc darba meklējumos uz Angliju.  Tā arī pāris nedēļu laikā viss tika nokārtots un vienā augusta rītā sēdos autobusā un braucu! ( Par braucienu un 40 tautiešiem varētu sarakstīt grāmatu. )
Mans maršruts bija Rīga – Leeds (visstraujāk augošā jaunā pilsēta ES), kur nodzīvoju divus mēnešus,  un tad pārcēlos uz Bradford, blakus pilsētu. Ap ziemassvētkiem sāku domāt, ka braukšu atpakaļ, atpūtusies esmu. Un tad es satiku savu tagadējo vīru, kas manus plānus mainīja.
Šeit esmu strādājusi personāla atlasē, tagad pilsētas domē. Pilsētā ir 1.5 milijoni iedzīvotāju un tā ir ceturtā lielākā pilsēta UK. Pilsētā vēsturiski bija industriāla un 50-tajos gados šeit sabrauca imigranti no Polijas un Ukrainas, bet visvairāk no Indijas un Pakistānas, strādāt tekstila industrijā. Līdz ar to, šeit ir ļoti liela tautību un kultūru dažādība.
 Dažus gadus nostrādāju personāldaļā, bet nu jau kopš dēla piedzimšanas esmu izglītības nodaļā un strādāju ar dažādiem projektiem skolēniem no 13 – 19 gadiem - uzņēmējdarbības attīstībā, darba pieredzēm utt. 
Man ļoti patīk mans darbs un darba vieta, un arī nākotnes plāni ir turpināt attīstīties šajā jomā, jo tieši tagad Anglijā lēnām sākas izglītības reforma.
Studēju astroloģiju, esmu tikusi līdz 3 kursam, vēl viens gads un tad būšu sertificēts astrologs. Tas man gan vairāk ir hobijs. Doma ir apgūt arī vēdisko astroloģīju.
Par to, vai es kādreiz atgriezīšos, es vairs nedomāju, jo šeit ir manas mājas un mana ģimene. Protams, pietrūkst tuvinieki (mamma, māsa ar ģimeni,  krustvecāki un vecmamma), tāpēc cenšos pēc iespējas biežāk visus apciemot vai arī  aicināt ciemos. Bet vieta kā tāda man nepietrūkst. Braucot garām Blīdenei tāda dīvaina sajūta pārņem, bet vislabāk es jūtos ar savējiem. Pie mammas un Kalnsētās, kur es visvairāk sajūtu savu Latviju, bet ne mājas.
 No skolas laikiem man tuvu draugu nav, arī no vidusskolas nav. Man vienmēr likās, ka vēl kaut kur ir jāskrien un kaut kas jādara, man tam nebija laika.
Pēdējos gadus esmu sapratusi, ka man nekur vairs nav jāskrien, te ir mana vieta, un te ir mans miers!
Novēlu visiem atrast savu mieru!