Jauniešu sadraudzības pēcpusdiena

26.jūnijā Blīdenes aktivitāšu centrs „Pagrabiņš” ciemos sagaidīja Brocēnu jauniešu centru „Kopā”.
„Pagrabiņa” jaunieši ciemiņu uzņemšanai gatavojās jau laicīgi.
Sagaidot ciemiņus, spēlējām dažādas aktivitātes, lai iepazītu viens otru, skatījāmies „Pagrabiņa” jauniešu sagatavoto filmiņu par Blīdenes aktivitātes centra darbību, padarīto un stāstīja par ieplānoto, savukārt, Brocēnu jaunieši stāstīja Blīdenes jauniešiem par savu darbību, par jauniešu brīvprātīgo darbu un iespējām Brocēnu novadā. Pastāstīja, ka par brīvprātīgā darba veikšanu var iegūt sertifikātu, kas lieliski papildina katra CV.
Blīdenes jaunieši bija sagatavojuši foto orientēšanos pa Blīdeni, kur pēc mīklām bija jāatrod 10 vietas Blīdenē un šajās vietās jāuztaisa „selfiji”. Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, visi skrēja un uzdevumus izpildīja, tādā veidā iepazīstot mazu daļiņu no Blīdenes.
Centrā „Pagrabiņš” visi kopā atpūtās, dalījās iespaidos, spēlēja spēles un jauki pavadīja laiku. Kopā izveidoja arī gleznu, uz kuras katrs uzzīmēja ar guašu krāsām vienu lietu.
Diemžēl lietus dēļ nesanāca cept desiņas pie ugunskura, toties visi kopā norunājām, ka to visu paspēsim izdarīt nākošajā draudzības tikšanās reizē!
 

Rakstu sagatavoja Blīdenes aktivitāšu centra „Pagrabiņš” vadītāja Liene Melle

Kategorija: