Blīdenes futbola komanda


 

1.rinda no kreisās - Ivans Zadvorijs, Viktors Zadvorijs, vārtsargs Madars Ščipoks, Gunārs Tauberis, Juris Rullis
2.rinda no kreisās - Kaspars Tauberis, Kristaps Eglītis, Nauris Narbots, komandas menedžeris Lauris Bergmanis, Matīss Neilands, Ivars Vilemsons. Bildē nav vārtsargs Jānis Neimets, kurš atkopās no traumas.

 

Ideja par Blīdenes komandas izveidi radās vasarā, kad notika Saldus čempionāts minifutbolā uz mākslīgā seguma, domājām - ja jau Brocēnu komanda sastāv gandrīz tikai no blīdeniekiem - kādēļ pašiem neuzorganizēt komandu, lai uzspēlētu Saldus čempionātā.
Viss, kas bija vajadzīgs, bija entuziasms un nedaudz palīdzības no kāda izpalīdzīga cilvēka, tādu atradām Rinalda Ruļļa personā, respektīvi, vienojāmies par formu iegādi Blīdenes futbola komandai - tās sponsorēja stādaudzētava "Blīdene".
Bez treniņiem arī neiztikt. Kopā sanācām septembra beigās. Paldies jāsaka Blīdenes pamatskolas sporta skolotājam Laurim Bergmanim, ka palīdz kā vien iespējams, direktorei Rasai Bidiņai, ka ir pozitīvs cilvēks, un arī atbalsta - trenējamies Blīdenes pamatskolas sporta zālē pirmdienās un trešdienās.

Šobrīd komanda aizvadījusi vairākas pārbaudes spēles. Ir gan uzvaras, gan zaudējumi, tādēļ turpinam cītīgi trenēties. Diemžēl kā jau sportā bieži notiek, arī mums neiztikt bez traumām, kuras traucē spēlēt labākajā sastāvā, cerams mums sezonas laikā veiksies un veselība saglabāsies laba.
17. novembrī notika vienas dienas turnīrs "Latvijai 95" Saldū, pret daudz pieredzējušākām komandām savā grupā. Piedzīvojām divus zaudējumus, izcīnījām vienu uzvaru un arī viens neizšķirts.
Novembra beigās, decembrī uzsāksim pirmo pilno sezonu Saldus telpu futbola čempinātā. Turiet īkšķus un brauciet atbalstīt savējos!!!


 
Komandas sastāvs: Jānis Neimets (vārtsargs), Madars Ščipoks (vārtsargs), Kristaps Eglītis (uzbrucējs, komadas kapteinis), Nauris Narbots (aizsargs), Kaspars Tauberis (aizsargs), Gunārs Tauberis (aizsargs), Matīss Neilands (aizsargs), Ivars Vilemsons (aizsargs), Viktors Zadvornijs (uzbrucējs), Ivans Zadvornijs (uzbrucējs), Juris Rullis (aizsargs).
Rakstu sagatavoja Kristaps Eglītis
Kategorija: