ĢIRTS ŠAMPIŅŠ

Sasniegumi:
2010.gads
2.vieta 65 cm3 F klasē L.A.M.A. motokrosa turnīra 4.posmā Saldū
2.vieta 65 cm3 F klasē L.A.M.A. motokrosa turnīra 5.posmā Aizputē
1.vieta 65 cm3 F klasē L.A.M.A. motokrosa turnīra 7.posmā Ainažos
2011.gads
1.vieta 85 cm3 F klasē L.A.M.A. motokrosa turnīra 4.posmā Saldū
2012.gads
1.vieta 85 cm3 klasē FOX HILL kausa izcīņā motokrosa Ķekavā
1.vieta junioru klasē Saldus MK sacensībās
2013.gads
3.vieta 85 cm3 F klasē L.A.M.A. motokrosa turnīra 2.posmā Saldū
3.vieta 85 cm3 F klasē L.A.M.A. motokrosa turnīra 7.posmā Zorģos
3.vieta junioru klasē SUPERKAUSS motokrosā Saldus lielajā balvā
3.vieta junioru klasē SUPERKAUSS motokrosa kopvērtējumā 2013.gadā

 

Ar motosportu sāku nodarboties 10 gadu vecumā. Vecāki un vecvecāki dzimšanas dienā uzdāvināja kvadraciklu (ķīniešu). Sākumā braukāju pa sētu, bet tad opis aizveda uz Pilsblīdenes trasi, kur satikām Saldus motokluba vadītāju Aidi Hēringu. Viņš jautāja, vai es gribētu braukt sacensības, uz ko nedomājot atbildēju "Jā!". Un Saldus motoklubs man iedeva Kawasaki 65 cm3. Tagad jau braucu pats ar savu mocīti KTM 85 cm3. Braucam visās sacensības, cik varam iespēt, gandrīz katras brīvdienas no aprīļa līdz oktobrim. Vistālākais brauciens bija sacensības Igaunijā Tartu. Šogad nobraucu 4.sezonu un šī bija pati veiksmīgākā, jo izdevās Superkauss kopvērtējumā izcīnīt 3.vietu.

Man ļoti patīk šis sporta veids, kurš ir ļoti dārgs, bet tajā ir milzīgs adrenalīns un cīņas spars. Tas ir sporta veids, kurš nav atkarīgs tikai no manis, bet arī no tehnikas un veiksmes. Ir bijuši gadījumi, kad pēdējā aplī saplīst mocis un tad ir tāāādas dusmas, bet jāprot savaldīties un pabeigt gonku līdz galam. Ārpus trases visi konkurenti esam draugi, bet trasē draudzība jāaizmirst. Paldies vecākiem un opim, kas palīdz ar finansēm un trenēšanu! Paldies otram opim, kas ievirzīja mani šajā sporta veidā, tas bija opja nepiepildītais sapnis, jo motokross viņam vienmēr ir bijis tuvs sporta veids.
No 15 gadu vecuma jāpāriet uz lielāku klasi 125 cm3. Strādāju un krāju naudu jaunajam mocim. Nākamajai sezonai meklējam sponsorus, jo izdevumi arī ir lielāki un degviela dārgāka. Sponsori, lūdzu atsaucaties!!!

Kategorija: