JĀNIS VAINOVSKIS

 

SIA Meduspils īpašnieks bitenieks Jānis Vainovskis ir ar vairāk kā 20 gadu pieredzi biškopībā.

Nodarbojas ar ceļojošo dravniecību, sezonā vairākkārt pārvietojot ap 300 bišu saimes: no mežiem uz pļavām, no pļavām uz druvām, no druvām uz purviem un siliem...  Jānim ir svarīgi katru gadu sagādāt jau ierasto  plašo klāstu, lai klienti savu iecienīto medu var baudīt katru gadu ar nemainīgām garšas un konsistences īpašībām.
Jāņa Vainovska bišu medus ir vairākkārt godalgots dažāda m

 

ēroga medus konkursos. To skaitā Rīga Food, profesionālo biškopju saietos, Medus dienās, Maizes, piena, medus svētkos.
SIA Meduspils īpašs lepnums ir arī pašu inovatīvais produkts - medus ar ogām. Izmantojot īpašu tehnoloģiju, ogas netiek pasterizētas vai vārītas. Tādējādi saglabājas ogu uztuvērtība, krāsa, garša un aromāts. Šis produkts ir tik dzīvs, ka ogu sēkliņas spēj pat dīgt. Bioloģiski aktīvais medus un ogas viens otru lieliski papildina, ko jo īpaši novērtēsiet laikā, kad nav attiecīgo ogu sezona.
Paralēli medus ražošanai Jānis ievāc dažādu veidu ziedputekšņus. Kā ekskluzīvu produktu piedāvājot atsevišķu augu ziedputekšņus, piemēram, pūpolu
, pieneņu vai rapšu.
SIA Meduspils lej arī sveces no īpaši sagatavota bišu vaska. Tas tiek dzidrināts, lai novērstu sprakšķēšanu, dūmošanu un pastiprinātu pilēšanu. Svece deg mierīgi un rada nomierinošu mājīgu noskaņu.
Sīkāka informācija mājaslapā www.meduspils.lv

 

Kategorija: